Podsumowanie

Coś się kończy coś się zaczyna.
Platforma już niedługo przestanie istnieć, razem z nią mój blog i całą Pani Donesz.

Długo zastanawiałam się czy wogóle pobierać materiały tu zapisane. Chyba Pani Donesz umarła też we mnie. Skończył się jej czas, nie ma już nic co było gdy ona się rodziła.

Teraz mam inne problemy. Zaczynam nowe życie. Choć nie wiem czy jest lepsze od starego. Poznałam tu kilku naprawdę wartościowych ludzi – follow the white rabbit czy Pana Idealnego Kochanka. heh. Warto było spędzić tu te lata.

Teraz siedzę, porządkuję i wyrzucam stare rzeczy tak jak wielu wyrzuciło mnie ze swojego życia. Może tak miało być. Nadal często tonę z moimi demonami. Chyba popadam też powoli w sidła anoreksji. Każdego nowego dnia odkrywam jak bardzo nie chcę żyć, ale…. nie chcę też umierać.

Pani Donesz niestety umiera. Tutaj. 31 stycznia zniknie. Tydzień później już nikt nie będzie pamiętał o tym blogu i o mnie. Skończy się pewna historia… a może to tylko jej początek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>